• YARIM ALTIN
  2.555,00
  % -0,87
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5246
  % -0,46
 • € EURO
  15,4809
  % -0,99
 • £ POUND
  18,5754
  % -0,62
 • ¥ YUAN
  2,1331
  % -0,38
 • РУБ RUBLE
  0,1775
  % -0,38
 • BITCOIN/TL
  580021,506
  % -1,46
 • BIST 100
  %

İnternetten Zahmetsiz Para Kazanmanın Yolları

İnternetten Zahmetsiz Para Kazanmanın Yolları

İnternetten para kazanmak oldukça zordur, insanların pek çoğu iki tuşa basılıp para kazanıldığını zannetmektedir, ancak bu iş hiç de kolay değildir. Öncelikle İnternette gelir elde etmek için 3 şeye ihtiyacınız var, bunlar aşağıda verilmiştir. Bunları öğrendiğiniz zaman İnternetten zahmetsiz para kazanma yolları anlamında ilk adımı atmış olacaksınız.

 1. Sermaye ile
 2. Çalışarak Aktif Gelir
 3. Belirli bir süre çalışıp kazanmak, Aktif Gelir

Sermayeniz ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten para kazanmak için, emekten çok akıl ve sermayeye ihtiyacınız olacak. Artık devir değişti, para kazanmak için emeğini ortaya koyan kendini geçindirebiliyor ama iyi para kazanmak için ya aklınızı ya da sermayenizi ortaya koymanız gerekiyor peki nasıl?

Sayfa Kurun

İnstagram veya Youtube kanalı ve sayfası kurup para kazanabilirsiniz. Ancak bunlar için elbette bir sermaye gerekiyor. Hiç para kazanmadan da sayfanızı büyütebilirsiniz, ancak bu sefer sermayeyi koyulan meta olarak çıkardığınız için, daha fazla kafa yormanız gerekecek, para sadece işinizi kolaylaştırır. Sıfırdan bir sayfa kurup 100 bin takipçiye sahip olabilmek için harcamanız gereken para 3-4 bin TL civarında olacaktır. 100 bin takipçili bir sayfa ortalama aylık 300 TL civarında gelir elde edebilmektedir. Sayfanız büyüdükçe daha fazla reklam geliri elde edebilirsiniz, peki bu rakamdan daha fazla kazanan yok mu? Elbette var, ancak bol bol reklam ekleyen sayfalar zamanla aktifliğini yitirmeye başlar ve reklam alamamaya başlar. Sayfanızda üç günde birden fazla reklam paylaşmayın. Eğer çok gönderi paylaşıyorsanız, bugün de bire kadar çıkabilir.

Altına Yatırım Yapmak Mantıklı Mı?

Altına yatırım yapmak mantıklı mıdır? Altına yatırım yaptım kısa vadede kâr elde edebilir miyim? Altına uzun vadede yatırım yapmak ne kadar kazanç getirir? Altın yatırımının uygun olduğu zamanlar? Altına nasıl yatırım yapılır? Altın, tüm dünyada yatırımcıların güvenli liman olarak görmüş olduğu önemli bir yatırım aracıdır.

İlgili İçerik

Çalışarak Aktif Gelir Elde Etmek

İnternet üzerinde aktif bir şekilde çalışarak da gelir elde edebilirsiniz. Bunun için bir mesleğiniz de olmalı. Örneğin sosyal medya pazarlama uzmanı iseniz, aktif bir şekilde çalışarak gelir elde edebilirsiniz, hatta elde ettiğiniz gelir çok fazla da olabilir. Çalışarak aktif gelir elde etmek için, mesleğinizin internet üzerinden yürütülmeye uygun olması gerekmektedir. Bunun dışında biraz zamanınız varsa, internet üzerinden yapılan işleri öğrenerek sizlerde yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Pasif Gelir Elde Etmek

İnternet üzerinde pasif gelir elde edilebilmektedir, ama önce pasif gelir nedir ona bir bakalım. Pasif gelir, kazanmak için çalışılmasına gerek olmayan ya da bir müddet çalışıp, çalışılmadığı zamanda gelir getiren çalışmalara denmektedir. Örneğin bankadan her ay aldığınız 1,000 TL pasif gelirdir, sosyal medya hesaplarından kazandığınız reklam paraları da pasif gelirdir.

Pasif Gelir İçin Sosyal Medya Hesapları Kurun

İnternet üzerinden pasif gelir elde etmek için, youtube kanalı açabilirsiniz. Youtube kanalınızdaki videolardan para kazanmak için ilk başta video yüklemeniz gerekmektedir elbette. Videolar izlenmeye başladıktan sonra, siz yeni video yüklemeseniz de para kazanmaya devam edeceksiniz. Bu bir kitap yazarının kazandığı telif ücreti ile aynıdır. Kitap basılmaya devam ettikçe para da kazanmaya devam eder. İnternetten zahmetsiz para kazanmanın yolları oldukça fazladır, keşfetmeniz gereken çok fazla şey var. Herkese bol kazançlar dileriz.