• YARIM ALTIN
  2.555,00
  % -0,87
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5246
  % -0,46
 • € EURO
  15,4809
  % -0,99
 • £ POUND
  18,5754
  % -0,62
 • ¥ YUAN
  2,1331
  % -0,38
 • РУБ RUBLE
  0,1775
  % -0,38
 • BITCOIN/TL
  583235,481
  % -0,69
 • BIST 100
  %

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Faiz Oranları

ING Bank İhtiyaç Kredisi ve Faiz Oranları

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs(Covid-19) salgını dolayısıyla, Türkiye’de kredilere ilgi arttı. Korona Virüs(Covid-19) sebebi ile başta ING Bankası olmak üzere, bir çok banka faiz oranları düşürerek, kredi‘ye ihtiyacı olan kişilere destek çıktı. Peki ING Bank kredi faiz oranları nelerdir? ING Bank kredi başvurusu nasıl yapılır? ,

Küresel salgının yarattığı ekonomik etkiler dolayısıyla işletme sahipleri, küçük esnaf ya da çeşitli meslek grupları nakit desteğe ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaç sahibi kişiler; müşterisi olsun ya da olmasın ING Bank’tan bireysel ihtiyaç kredisi çekebilirler. ING Bank ihtiyaç kredisi; aranılan şartlar, faiz oranı ve vade imkanlarıyla bir adım öndedir. ING internet şubesi ve ING mobil üzerinden yapılacak başvurularla, şubeye gitmek zorunda kalmadan başvuruda bulunabilirsiniz. Nakit ihtiyacının önceliğinin farkında olan ve müşteri politikalarını bu doğrultuda belirleyen ING Bank, başvuru sahiplerine en kısa sürede geri dönüş sağlamaktadır.

ING BANK KREDİ FAİZLERİ

ING Bank müşterileri ve ziyaretçilerine hızlı ve kolay planlanmış kredi imkanı sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi tutarı banka fiyatlandırma politikaları gereği bir üst limit ile belirlendiğinden faiz oranları düşük tutulabilmektedir. ING Bank kredi faizleri çok çeşitli meslek gruplarına ve geniş bir müşteri ağına hizmet verilmesinden dolayı esnek ayarlanmıştır. Kredi tipi ve ihtiyaç sahiplerinin ödemi planına göre faiz oranları % 0,79 ile % 2,59 arasında tutulmuştur. 60 aya kadar vade fırsatıyla sunulan ING Bank ihtiyaç kredisi; geniş vade seçenekleri ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmuştur. Alınacak bu destekle bütçenizi rahatlatabilir ve kaynak yönetiminizi daha sağlıklı yapabilirsiniz.

KORONA VİRÜSÜN TÜRKİYE’YE FİNANSAL ETKİLERİ

Korona Virüs(Covid-19) Çin'in Wuhan kentinde başlayıp tüm Dünya'yı etkisi altına aldı. Bu süreçte finansal olarak bir çok ülke bu durumdan etkilendi. Peki Türkiye finansal olarak Korona Virüs(Covid-19)'dan ne kadar etkilendi? İşte detaylar... Çin’de başlayan ve bütün dünyada bir salgın haline gelen korona virüsün etkileri, Türkiye’deki finans piyasaları üzerinde kolaylıkla gözlemlenebilir. Korona öncesi küreselleşme politikalarının sonucu

İlgili İçerik

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU

 ING Bank kredi çekme şartları her ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için hafifletilmiştir. İnsanların içinde bulunduğu ekonomik durum, bayram ve özel günlerin yaklaşmasıyla nakit paraya ihtiyaç duyan kişiler kolaylıkla başvuruda bulunabilir. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeler; gelir belgesi, çift taraflı kimlik fotokopisi ve güncel ikametgah belgesidir. İkametgah belgesine nasıl ulaşacağını bilmeyen kişiler elektrik, su ya da doğalgaz faturalarındaki adresten faydalanabilir. Eğer ING Bank müşterisiyseniz ve ihtiyaç duyulan belgeler banka sisteminde yüklü ise internet ve mobil bankacılık üzerinden bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. ING ihtiyaç kredisi başvuru yolları müşteri ve ziyaretçilere vakit kaybetmemek adına pratikleştirilmiştir. Sizler de hızlı başvuru ve geri bildirim imkanıyla hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisinden yararlanabilir; kısa vadeli sıkıntıları çözebilirsiniz.

Tüm bankaların kredi faiz oranlarını hesaplamak için buraya tıklayarak tüm bankaların kredi faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz.