• YARIM ALTIN
  2.555,00
  % -0,87
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5246
  % -0,46
 • € EURO
  15,4809
  % -0,99
 • £ POUND
  18,5754
  % -0,62
 • ¥ YUAN
  2,1331
  % -0,38
 • РУБ RUBLE
  0,1775
  % -0,38
 • BITCOIN/TL
  582628,368
  % -0,73
 • BIST 100
  %

Eft ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

Eft ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

Eft ve havale ücretleri bazen o kadar yüksek olabiliyor ki bankaya neredeyse bir maaş para ödeyebiliyoruz. Özellikle işi gereği günde 100’den fazla para transferi yapmak zorunda olan çok fazla şirket  veya bireysel kişilikler var. Bu nedenle eft ve havale ücreti almayan bankalar bizim için çok önemli. Her ne kadar sürekli olarak para transferi gerçekleştirmiyor olsanız da bankalar yüksek para transferlerinden çok yüksek eft veya havale ücreti alabiliyorlar. Örneğin 50 bin TL tutarında bir eft işlemi için 50-60 TL gibi ücretler ödeyen ve hatta daha fazlasını da ödeyen çok fazla insan var. Bu gibi durumlarda, eft ve havale ücreti almayan bankalar büyük önem arz ediyor. Bu yazıda sizlere eft ve havale ücreti almayan bankalardan bahsetmeye çalışacağız, umarım beğenirsiniz.

Enpara

Dijital bir bankacılık oluşumu olan Enpara, eft ve havale ücreti almayan bankalardan biridir. Enpara ile çalışmaya başladığınız andan itibaren çok fazla gereksiz olan bankacılık masrafları bulunmamaktadır. Enpara da eft ve havale ücreti almayan bankalar arasında olsa da aynı zamanda kart aidatı gibi ücretler de almaz. Tüm işlemleri anında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara’ya başvuru yapmak için, internet sitesine girebilirsiniz, biliyorsunuz ki Enpara’nın herhangi bir şubesi bulunmuyor ve tüm işlemler internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu nedenle Enpara başvurusu yapacaksanız, bu başvuruyu internet üzerinden yapıyorsunuz ve 3-5 gün sonra adresinize gelip sözleşme imzalatıp kartı teslim ediyorlar. En geç 5 gün içerisinde hesabınız açılmış oluyor.

Kuveyt Türk

Eft ve havale ücreti almayan bankalardan biri olan Kuveyt Türk, herhangi bir işlem ücreti söz konusu olmaksızın, para transferi işlemlerine izin vermektedir. Kuveyt Türk ile çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz. Kuveyt Türk’e başvuru yapmak için, bizzat Kuveyt Türk şubelerini veya internet şubesini kullanabilirsiniz. Başvurunu kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır.

THY Koronavirüs’ten Ne Kadar Etkilendi?

Kovid-19 tüm dünyayı ciddi anlamda etkilerken en büyük darbeyi belki de havacılık sektörüne vurdu. Bu bağlamda, THY, 2020 yılının ilk çeyreğinde çok ciddi bir zarar tablosuyla karşı karşıya kaldı! Buna göre, THY'nin yılın ilk çeyreğindeki zararı 2 milyar 23 milyon TL olarak belirlendi. Koronavirüs'ün etkisini anlamak için geçen yılın bu

İlgili İçerik

Albaraka Türk

Neredeyse her yıl eft ve havale ücreti almayan bankalar listesine bir banka da dahil oluyor. Albaraka Türk de eft ve havale ücreti almayan bankalar arasındadır. Albaraka Türk ile çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra hiçbir işlem için, eft ve havale ücreti ödemiyorsunuz. Bu sayede Albaraka Türk’ten istediğiniz hesaba gönderim yapabilirsiniz.

Fibabanka

Fibabanka da eft ve havale ücreti almayan bankalar arasındadır. Fibabanka’yı muhtemelen internetteki yüksek faiz reklamları ile tanımışsınızdır. Bu aralar oldukça yüksek faiz ürünleri sunan Fibabanka, eft ve havale ücreti de almıyor. Fibabanka ile çalışmaya başladıysanız herhangi bir eft ve havale ücreti ödemiyorsunuz. Sizlerde hem havale ve eft ücreti ödememek için hemde mevduatınıza yüksek faiz alabilmek için, Fibabanka ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Cepteteb

Türk Ekonomi Bankası’nın bir oluşumu olan Cepteteb, havale ve eft ücreti almamaktadır. Parasal bankacılık işlemleri için herhangi bir ücretin ödenmediği Cepteteb’e sizlerde hızlı ve kolay bir şekilde internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.