• YARIM ALTIN
  3.226,00
  % 0,12
 • AMERIKAN DOLARI
  18,5039
  % -0,02
 • € EURO
  18,1433
  % -0,12
 • £ POUND
  20,7133
  % 0,25
 • ¥ YUAN
  2,6007
  % 0,14
 • РУБ RUBLE
  0,3167
  % -2,16
 • BITCOIN/TL
  357235,283
  % -0,90
 • BIST 100
  3.179,99
  % 1,05

Cripto Cafe Kripto Para Yardımlaşma Grubu

Cripto Cafe Kripto Para Yardımlaşma Grubu

Kısa sürede, bir çok kişinin hayatına giren kripto paralar, başta ülkemiz olmak üzere tüm Dünya’da yayılmış durumda.  Yatırım yapan bir çok kişi, kripto paralardan kazançlar sağlasa da, bir çoğumuz zarar ediyoruz. Bu zararları en aza indirmek ve kazanç sağlamak adına, Telegram üzerinde kurulmuş mükemmel bir gruptan bahsedeceğim. Türkiye’nin en iyi kripto para yardımlaşma grubu Cripto Cafe. “Bu yazıda ki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir bunu sakın unutmayın.

Cripto Cafe Grubu Nedir?

Cripto Cafe grubu, telegram üzerinde kurulmuş kripto para yardımlaşma grubudur. Cripto Cafe, kripto para sektöründe yatırım yapan, temel analiz, grafik analizi bilmeyen kişilerin, birbirleriyle chat de ve sesli sohbette yardımlaştığı gruptur.

Cripto Cafe Grubunda Coin Yorumluyor musunuz?

Grubumuzda, yıllardır kripto para sektöründe olan, kripto para sektörüne gönül vermiş bilgili kişiler bulunmaktadır. Bu bilgili kişilere 7/24 dilediğiniz kripto paranın analizini yani grafiğini sorabilirsiniz.

Stop Loss Nedir Nasıl Kullanılır? Btc Stop Emri Kullanımı

Stop Loss emri, kripto para sektöründe en çok kullanılan emir tiplerinden biridir. Başta Bitcoin olmak üzere, alt coinler'e yatırım yapan ve risk almayan yatırımcıların kullandığı emir tiplerinden biridir. Piyasaya yeni girmiş yatırımcıların nasıl kullanacağını bilmediği Stop Loss emrini bu yazımızda sizlere göstereceğiz ve öğreteceğiz. Btc'de Stop

İlgili İçerik

Cripto Cafe Grubunda Sesli Sohbet Oluyor mu?

Cripto Cafe grubunda, 7/24 sesli sohbet açılmaktadır. Açılan sesli sohbetlerimizde hem muhabbet ediyoruz, hem de kripto paraları analiz ediyoruz.

Cripto Cafe Grubu Neyi Hedefliyor?

Cripto Cafe grubu, kripto para sektöründe yatırım yapan kişilerin kaybetmemesi adına kurulmuş telegram grubudur. Yani Cripto Cafe grubu, hiç bir karşılık beklemeksizin kripto paralara yatırım yapan ve bu alanda çok fazla bilgi sahibi olmayan kişilerin kaybetmesini önlemeyi hedefliyor.

Cripto Cafe Grubu Paralı Bir Grup mu?

Bir söz vardır bilir misiniz? “Bilgi paylaştıkça çoğalır.” Cripto Cafe grubu, sizlerden hiç bir türlü para talep etmez. Cripto Cafe Grubu sizlerden sadece bir teşekkür bekler. Yani grubumuzda verilen tüm bilgiler ücretsizdir. Grup içinde sizden ücret talep eden kişiler olursa, bunları kesinlikle yöneticilere bildiriniz.

Grubunuza Nasıl Katılırım?

Grubumuza aşağıda bulunan katıl butonuna basarak, ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Grubumuzda verilen bilgiler yatırım tavsiyesi olmadığını sakın ama sakın unutmayın.